מהדורות החדשות בטלוויזיה ללא הפסקה 

מהדורות החדשות בטלוויזיה 

ישראל היא אחת המדינות הקטנות בעולם הן בשטח שלה והן בכמות התושבים בה. עם זאת היא נמצאת כמעט מדי יום בחדשות שמשדרים בכל העולם בנושאים שונים הן ביטחוניים והן פוליטיים ומדיניים. מהדורות החדשות בערוצים המקומיים בישראל מתחילות השכם בוקר ונמשכות לתוך הלילה כמעט בכל שעה כאשר חלקן כוללות את  מהדורות החדשות בטלוויזיה שהן מורחבות וכוללות אין ספור ראיונות וכתבות. עם ישראל יושב שעות על גבי שעות מדי יום מול המסכים ויונק חדשות בקצב שלא קיים כמעט בשום מקום אחר בעולם. 

תושבי ישראל הם צרכני חדשות ואינם מסתפקים רק במהדורות החדשות בטלוויזיה, בנוסף לכך הם קוראים את החדשות באתרי האינטרנט השונים כמו עמית סגל ידיעות אחרונות קוראים פה ושם עיתונים מודפסים ושיחות משפחתיות רבות סובבות סביב המצב בארץ. כל אחד מנסה להבין, לתת נקודת השקפה חדשה ומחשבה מה יהיה בעתיד וכך כולנו הפכנו לפרשנים פוליטיים, לאור השעות הרבות שאותן אנו מקדישים לעדכונים החדשותיים. 

איך אפשר שלא לראות את מהדורות החדשות בטלוויזיה 

במקרים רבים המידע שמועבר בכל מהדורות החדשות בטלוויזיה הוא זהה או עם שינויים קלים והתפתחויות שקרו אך מדובר בדברים שהצופים כבר ראו במהדורות הקודמות ובכל אמצעי התקשורת האחרים. אף על פי כן משעות הערב המוקדמות רבים מתושבי ישראל נצמדים למסך ורואים את כל המהדורות או את רובן. 

מהדורות החדשות בטלוויזיה 

התרחקות מהחדשות המרתוניות 

בתקופה האחרונה רבים מתושבי ישראל כבר מרגישים מועקה לאור כל הסנסציות הטלוויזיוניות, הכתבות המטלטלות בנושאים שונים והכמות העצומה של מהדורות החדשות בטלוויזיה. לכן רבים מהם החליטו ביוזמתם להוריד את המינון, להפחית בשעות שבהן הם צמודים לחדשות ובמקום זאת לעסוק בדברים מועילים אחרים.

אפשר לקרוא ספר טוב, לראות סדרה מצוינת בנטפליקס והרבה יותר חשוב להיות קשובים לבני המשפחה. לסייע לילדים בפאן הלימודי, לפתח להם כישורי חיים, לשוחח איתם על כל נושא בעולם כיוון שזו מהות החיים. 

התחושה היא שהשעות הרבות שבהן רואים את מהדורות החדשות בטלוויזיה הן שעות מבוזבזות שלא יחזרו ולכן יש לעצור ולהפסיק את ההרגל שמשפיע על חיוניותם של התושבים ועל מצב רוחם לאורך כל היום.

לא מתנתקים מהמציאות 

הישראלי הוא אדם אחראי ולכן הוא לא יתנתק מהמציאות, הוא ימשיך לראות פה ושם חדשות באתרי האינטרנט וגם אחת לכמה ימים את מהדורות החדשות בטלוויזיה, אך הוא יוריד באופן משמעותי את המינון וידאג הרבה יותר לביתו.

ההערכה היא שהעובדה שמשפחות רבות רואות באדיקות את כל מהדורות החדשות משפיעה באופן ישיר גם על מצבם הנפשי של חלק מבני המשפחה, רבים מהם נמצאים בחרדות ונכנסים לדיכאונות. מי שמבין זאת יוצר שינוי בהרגלים שלו ומחפש פעילות שיעלו את רמת האדרנלין שלו כמו פעילויות ספורט מחוץ לבית, גם אם לשעה לשאוף אוויר צח ולהתאמן ולהתרכז בכל נושא שעושה לו טוב כמו תחביבים ופעילויות משפחתיות. 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *